poniedziałek, 14 maja 2012

say goodbay.

PRZECZYTAJCIE- TO WAŻNE.

Czasami nachodzą mnie myśli i zastanawiam się kim jestem lub kim chciałabym być. To samo odczucie mam jeśli chodzi o rzeczy i styl. Oglądam swoje zdjęcia wstecz i niestety nie na wszystkich widzę prawdziwą siebie. Powoli się zatracam i przestaje mi się to podobać. Od zawsze lubiłam minimalizm, proste kroje i stonowane kolory. Patrzę na moją szafę i nie widzę tego. Nie znajduje tam rzeczy na widok, których moje serce zamiera, aby za chwilę przyspieszyć i łomotać. Przychodzą zakupy i pod wpływem impulsu kupuje coś co kompletnie do mnie nie pasuje. 
Muszę poważnie przemyśleć kilka kwestii i określić siebie. Lubię mieć wszystko uporządkowane i perfekcyjne, ale w mojej układance brakuje jednego- kluczowego elementu- MNIE. Muszę go odszukać więc proszę Was o kilka dni wolnego. W tej chwili jestem na etapie pozbywania się niepotrzebnych rzeczy z mojej szafy i zaopatrywaniu się w nowe. Robię to już od dłuższego czasu, ale wiadomo, że garderoby nie wymieni się z dnia na dzień. Mam nadzieję, że wrócę za kilka dni całkiem inna, nowa, odmieniona i taka jaką chcę się widzieć. Liczę na to, że zostaniecie tu ze mną.. na zawsze.

17 komentarzy:

 1. jeśli tego potrzebujesz to tak zrób ;) !
  powodzenia ;*

  OdpowiedzUsuń
 2. może to nawet lepiej, że naszła Cię taka refleksja. czas na generalne porządki i pozbycie się wszystkich nietrafionych zakupów. mniej w szafie, i na sercu lżej;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Powodzenia w poszukiwaniach prawdziwej siebie! :)

  OdpowiedzUsuń
 4. powodzenia! jeśli tak czujesz, to na pewno dobra decyzja :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo dobrze. Grunt to pozostać sobą. ; )

  OdpowiedzUsuń
 6. Moja droga, u mnie konkurs, w którym wszyscy mają równe szanse, najciekawszy komentarz wygrywa. Do wygrania około 200zł na zakupy w ROMWE, także zapraszam serdecznie ;)

  Może to zbieg okoliczności, jeśli tak takie odświeżenie szafy by Ci pomogło! ;P

  OdpowiedzUsuń
 7. Też miewam takie momenty więc trzymam kciuki żebyś szybko wróciła, szczęśliwsza i pełna nowych pomysłów :)

  OdpowiedzUsuń
 8. wow I just discovered your blog and really like it. Think you have great style and am following now! Definitely a new fan! You are very inspiring
  Pop up by my page when you get a chance xoxo Tamara
  www.theglamandglitter.com

  OdpowiedzUsuń
 9. trzymam kciuki, i szybko do nas wracaj ;-)

  OdpowiedzUsuń
 10. Dobra decyzja. Jeśli tego potrzebujesz - działaj, szukaj, inspiruj się. Zazdroszczę ci tego, że wiesz chociaż jaki kierunek obrać. Też mam czasem takie momenty, kiedy myślę, że jestem niekonsekwentna, nie potrafię ustalić, co jest dla mnie najważniejsze i co uczynić charakterystycznym. Eksperymentuję, bawię się modą. Mam nadzieję, że w końcu się jakoś odnajdę i liczę na to, że właśnie blog mi w tym pomoże. Po części po to właśnie go założyłam.

  Trzymam kciuki i czekam na powrót! Mam nadzieję, że jak najszybszy! :D

  OdpowiedzUsuń
 11. Kochana czekamy!
  mnie też ostatnio naszły Takie myśli:)

  OdpowiedzUsuń
 12. nie ma nic gorszego, jak nie czuć się sobą... powodzenia w dalszym szukaniu własnego stylu, to nigdy nie jest łatwe i czasem całe życie szuka za nim na prawdę znajdzie to co jest dla niego autentyczne :) ja ostatnio improwizuję dużo tez w poszukiwaniu,

  OdpowiedzUsuń
 13. wiem co czujesz, miałam ostatnio to samo! :)

  OdpowiedzUsuń

thank you so much!